Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-content/plugins/iwp-client/api.php on line 37

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-content/plugins/iwp-client/api.php on line 37
o nas - producent zestawów świątecznych | upominki świateczne - zestawy świąteczne
ROZWIŃ MENU+

O firmie

Firma TRADE-POL jest agencją reklamową działającą na rynku od 2001 roku. Młody, ambitny zespół, który ją tworzy oraz jego ogromne doświadczenie i wiedza zdobyta na przestrzeni lat to podstawa naszego sukcesu. Ponadto profesjonalne podejście do wykonywanych zadań i pasja do pracy, dzięki której osiągamy kolejne wyznaczone sobie cele, przekładają się na największą dla nas nagrodę – zadowolenie naszych stałych i nowo pozyskiwanych Klientów.

Najcenniejszą wartością, która nieustannie mobilizuje nas do podnoszenia jakości świadczonych usług jest zaufanie jakim obdarzają nas Klienci. Osiągnęliśmy to dzięki pełnemu zaangażowaniu i oddaniu się codziennej pracy. Pozwala nam to również tworzyć nowoczesne oblicze naszej firmy.

Jesteśmy bezpośrednim importerem gadżetów elektronicznych z Chin, dzięki czemu możemy oferować Klientom bardzo atrakcyjne ceny. Na początku kwietnia 2008 roku wprowadziliśmy do swojej oferty tekstylia marki James&Nicholson i tym samym staliśmy się partnerem James&Nicholson w Polsce. Ciekawe wzornictwo, ogromne stany magazynowe oraz bogata kolorystyka wzorów sprawiły, że James&Nicholson to jedna z najchętniej kupowanych marek na zachodzie ale także w Polsce została szybko doceniona i pozyskała grono wiernych nabywców.

Jesteśmy dystrybutorem marki COFEE na rynku polskim. COFEE to szeroki asortyment czapek, które wyróżniają się nowatorskim designem, świetną jakością i naprawdę dobrymi cenami.

Zapraszamy do współpracy
Zespół TRADE-POL

<-- -->